Pieliec savu roku pasaules veidošanā - kļūsti AFS brīvrātīgais!Brīvprātīgie - jauni un sirdī jauni - ir AFS galvenais virzītājspēks un mūžīgais dzinējs. Būt par brīvprātīgo - tas ir interesanti un rada lielu gandarījumu. Vai gan citādi mēs to darītu nerimstoši jau teju 100 gadu?

Brīvprātīgais darbinieks ir jebkura persona neatkarīgi no vecuma, dzimuma, reliģiskās piederības, ādas krāsas utt., kas ziedo savu brīvo laiku, veicot darbu sabiedrības labā un par šo darbu nesaņem materiālu atlīdzību. Veicot brīvprātīgo darbu, darba veicējs izvēlas un vienojas ar organizāciju, cik daudz laika un kāda veida resursus (materiālus vai garīgus) varēs sniegt organizācijas attīstībai. Brīvprātīgais darbinieks iegūst iespēju pilnveidot savas esošās, kā arī iegūt jaunas zināšanas un prasmes, darot sabiedriski lietderīgu darbu.

Mums piedāvājumā ir daudz dažādu darbiņu - atkarībā no prasmēm un brīvā laika apjoma ikviens var atrast, kā realizēt sevi caur AFS. Mūsu rīkotās apmācības palīdzēs Tev arī uzlabot un pilnveidot esošās prasmes, kā arī apgūt jaunas.

AFS brīvprātīgo skaitam nav robežu - nāc un pievienojies mūsu starptautiskajai >36 000 brīvprātīgo ģimenei vairāk kā 60 valstīs! AFS brīvprātīgos visur vieno piedzīvojumu gars, vēlme palīdzēt un degsme padarīt šo pasauli labāku.

Ja tas izklausās pēc Tevis - sazinies ar mūsu brīvprātīgo koordinatori Silvu Vikmani, rakstot e-pastu uz info.latvija@afs.org!