Uzņem savā ģimenē AFS apmaiņas skolēnu un Tu iegūsi nenovērtējamu pieredzi, kā arī palīdzēsi pasaulei kļūt draudzīgākai!

Viesģimenes galvenais pienākums ir uztvert viesskolēnu nevis kā ārvalstu viesi, bet kā savu ģimenes locekli. Šī ir neatsverama iespēju Tev iepazīt citu kultūru savās mājās. Iespēja reprezentēt savu valsti – kultūru, tradīcijas – citiem pasaules iedzīvotājiem.

Viesskolēna klātbūtne pavērs Tev jaunu skatījumu pašam uz sevi, uz savu valsti, neatkarīgi no tā, vai esi brālis, māsa, tēvs, māte vai kāds attālāks radinieks. Būtiski, ka viesģimene nekad nepaliks viena – AFS piedāvā atbalstu visas programmas laikā!

Ja Tavi bērni plāno piedalīties AFS pieredzes apmaiņās programmā, viesskolēna uzņemšana dod lielisku iespēju gūt priekšstatu par gaidāmo pieredzi, reizē atvieglojot adaptēšanās procesu savā izvēlētajā valstī. Ja bērns jau ir bijis programmā, uzņemšana ir lieliska iespēja kā „nepalikt dotajai iespējai parādā”.AFS draudzība bieži ir uz mūžu. Ļaujies šai pozitīvajai pieredzei!

AFS Latvia - Satikšanās, kas maina pasauli! from AFSLatvia on Vimeo.


PIESAKIES!